Rubriky
Tovar

Strieborný šperk má svoju históriu, ale žiadaný je stále

Prekvapenie pre ženu alebo pre muža môže mať aj podobu strieborného šperku. Je to darček, ktorý poteší každého, pretože je univerzálny a dokáže doplniť každý štýl, ktorý obdarovaný preferuje. Retiazky, náramky, prstene, náušnice či brošne sú na trhu v ponuke v nekonečnom množstve, a tak vybrať ten vhodný nebude určite problém, skôr vybrať iba jeden bude ťažké. Do úvahy prichádza aj súprava retiazky a prsteňa alebo náramku či s náušnicami, ktorá obdarovanému kompletne doplní každú vizáž.

earrings-2518506_1920

Obdarovať blízkeho človeka, priateľa či len urobiť radosť sebe a vybrať si strieborné retiazky niektorý zo strieborných šperkov je výborná voľba. Striebro je kov s dlhou históriou, ozdobovali sa ním už naši predkovia a jeho obľúbenosť pretrváva dodnes. Ženy potešíte peknými náušnicami, retiazkou či náramkom alebo prsteňom, každá z týchto ozdôb ju poteší. Muži tiež nezaostávajú, u nich sú obľúbené strieborné retiazky alebo náramky, takže ak poznáte vkus svojho partnera či blízkeho, vyberte niečo z týchto ozdôb a určite sa jej poteší.

lim_hero_banner_1520_940

Retiazky pre dámy a pánov sú s rýdzosťou 925/1000, majú vlastnú puncovanú značku a ich sortiment je široký. Rozhodnúť sa môžete pre jednoduché retiazky bez príveskov alebo naopak, kombináciu farebných a kryštálových kamienkov alebo nekonečné množstvo druhov príveskov, zaujímavá je napríklad kombinácia striebra so žltým kovom, ktorá je akýmsi oživením tradičného poňatia https://www.krizovkarskyslovnik.sk/index.php%3Flegenda%3Dte%25C3%25B3ria%2Bmarxistick%25C3%25A9ho%2Bpo%25C5%2588atia%2Bdej%25C3%25ADn%2Bs%2Bvyvodenou%2Bved%25C3%25BAcou%2B%25C3%25BAlohou strieborného šperku. Výborne doplní každodenný outfit, ale aj na večerné príležitosti si vyberiete. Slávnostný a elegantný štýl doplní retiazka s kryštálikmi, ktorá celú vizáž rozjasní a rozžiari. Výber je široký, no pri takom množstve to bude horšie s rozhodovaním, ktorý vybrať. V každom prípade, nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek typ šperku, nebudete ľutovať, pretože uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky a určite poteší každého, či už to bude žena alebo muž.