Prekvapenie pre ženu alebo pre muža môže mať aj podobu strieborného šperku. Je to darček, ktorý poteší každého, pretože je univerzálny a dokáže doplniť každý štýl, ktorý obdarovaný preferuje. Retiazky, náramky, prstene, náušnice či brošne sú na trhu v ponuke v nekonečnom množstve, a tak vybrať ten vhodný nebude určite problém, skôr vybrať iba jeden bude ťažké. Do úvahy prichádza aj súprava retiazky a prsteňa alebo náramku či s náušnicami, ktorá obdarovanému kompletne doplní každú vizáž.

earrings-2518506_1920

Obdarovať blízkeho človeka, priateľa či len urobiť radosť sebe a vybrať si strieborné retiazky niektorý zo strieborných šperkov je výborná voľba. Striebro je kov s dlhou históriou, ozdobovali sa ním už naši predkovia a jeho obľúbenosť pretrváva dodnes. Ženy potešíte peknými náušnicami, retiazkou či náramkom alebo prsteňom, každá z týchto ozdôb ju poteší. Muži tiež nezaostávajú, u nich sú obľúbené strieborné retiazky alebo náramky, takže ak poznáte vkus svojho partnera či blízkeho, vyberte niečo z týchto ozdôb a určite sa jej poteší.

lim_hero_banner_1520_940

Retiazky pre dámy a pánov sú s rýdzosťou 925/1000, majú vlastnú puncovanú značku a ich sortiment je široký. Rozhodnúť sa môžete pre jednoduché retiazky bez príveskov alebo naopak, kombináciu farebných a kryštálových kamienkov alebo nekonečné množstvo druhov príveskov, zaujímavá je napríklad kombinácia striebra so žltým kovom, ktorá je akýmsi oživením tradičného poňatia https://www.krizovkarskyslovnik.sk/index.php%3Flegenda%3Dte%25C3%25B3ria%2Bmarxistick%25C3%25A9ho%2Bpo%25C5%2588atia%2Bdej%25C3%25ADn%2Bs%2Bvyvodenou%2Bved%25C3%25BAcou%2B%25C3%25BAlohou strieborného šperku. Výborne doplní každodenný outfit, ale aj na večerné príležitosti si vyberiete. Slávnostný a elegantný štýl doplní retiazka s kryštálikmi, ktorá celú vizáž rozjasní a rozžiari. Výber je široký, no pri takom množstve to bude horšie s rozhodovaním, ktorý vybrať. V každom prípade, nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek typ šperku, nebudete ľutovať, pretože uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky a určite poteší každého, či už to bude žena alebo muž.

Mohlo by se vám také líbit: