Keď sa rozhodnete, že začnete nakupovať vo veľkom, musí vám byť jasné, že to proste pôjde do peňazí. Jednoducho iná možnosť nie je. Ale ak na to máte, tak je len na vás, ako ich využijete a aj to, na čo ich využijete. Je jasné, že niekedy sú proste nákupy formou terapie, aspoň pre ženy, keďže chcú si veľmi často urobiť radosť, a tá najlepšia cesta, ktorou to môžu urobiť, je, že si proste niečo kúpia. To však nič neznamená. Verte tomu, že nakoniec je možno práve nakupovanie to, čo vás zachráni pred tým, aby ste sa totálne zbláznili. Možno je jasné, že sa to môže prejaviť aj ako choroba, a to nie je všetko.

obchod
 
Keď niečo chorobne nakupujete a máte pocit, že nech sa deje čokoľvek, tak všetko, čo ste predtým robili, nemalo absolútne žiadny zmysel, keby ste si nič nekúpili, tak je proste jasné, že s tým musíte niečo urobiť. Ale nebojte sa. Verte tomu, že nakoniec to bude presne niečo, čo vás bude musieť zabrzdiť. Ak nechcete chodiť k lekárovi a nechcete sa zaoberať tým, aký máte psychický problém, musíte sa jednoducho zamerať na to, aby ste si stavili napríklad budget či možno príjemnejšie badžet. Je jasné, že to bude to najlepšie.

obchodní zona
 
Vždy budete mať v hlave to, že už si nemôžete niečo kúpiť, lebo ste si minuli peniaze, ktoré ste mali ušetrené na to, aby ste si kúpili niečo, čo nepotrebujete. Verte tomu, že najlepšie bude, keď veľmi pomaly budete tú sumu znižovať a možno niekedy budete prekvapený z toho, že už vlastne nepotrebujete žiadne ostatné veci, že proste ste spokojný s tým, čo máte a nepotrebujete silou mocou ďalšie a ďalšie veci. Vždy sa však môžete zamerať na to, aby ste jednoducho boli spokojný s tým, čo ste si kúpili a respektíve, čo ste si vlastne nekúpili. Je jasné, že presne toto je dôležité a verte tomu, že na tom záleží. Nebudete predsa len tak bezhlavo nakupovať. Je to však nakoniec hlavne na vás.

Mohlo by se vám také líbit: