Ja som ten typ človeka, na ktorom sa prejaví aj to, keď si odhryzne z jablka. Bola som tak na tom celý život. Hlavne v puberte, keď sa začne naozaj prejavovať to, kto má v génoch štíhlosť a kto naopak nadváhu. Ja som v puberte naozaj veľmi pribrala. Cítila som sa ako taký malý tank oproti mojim spolužiačkam, ktoré boli maximálne vychudnuté. To vie človeka tak kvalitne zdeptať, až má skutočne pokazenú úplne celú mladosť. Najhoršie na tom je, že som si to všímala úplne všade, kam som len prišla.

zelená káva

Štíhle ženy sú proste všade
Kamkoľvek som prišla, všade som videla vyžly. V tej dobe začalo byť skutočne veľmi populárne, keď boli ženy len kosť a koža a ja som taká chcela byť tiež. Bolo to však ťažké, pretože som na to nemala predispozície a nemohla som to nijako dosiahnuť. Čím viac som z toho bola zdeptaná a smutná, tým viac moje kilá pribúdali. Bolo to ako beh na dlhé trate, kde cieľ nielen že nevidíme, ale jednoducho neexistuje.

Stále som len naberala
Mala som pocit, že čím viac sa snažím, tým viac len priberám. Bola som nešťastná a nespokojná. A ako som s nešťastím a s depresiami bojovala? Jedla som. Začala som jesť skutočne veľmi veľa a dospela som k tomu, že som už mala reálne nadváhu. Predtým som možno len nebola štíhla. Teraz som však už veľmi trpela. A bolo jasné, že to len takou jednoduchou diétou, úpravou stravy a cvičením nezhodím.

zrnka

Potrebovala som ešte niečo
Chcela som kilá zhodiť rýchlo a bola som ochotná urobiť čokoľvek. Nechcela som však, aby to nejako ublížilo môjmu zdraviu, chcela som zhodiť normálne a netrpieť žiadnymi poruchami stravy či byť závislá od chémie. Našťastie som našla niečo, čo pomáha. Je to zelená káva na chudnutie cena, vďaka ktorej som zhodila neuveriteľne rýchlo, pretože som prestala mať potrebu prejedania sa. Nemala som depresie, zhodila som prirodzeným spôsobom a to je to, čo som chcela.

Mohlo by se vám také líbit: