Predstavujeme vám 10 tajomstiev večnej mládeže, z ktorých málo ktoré poznáte. Buďte vždy krásne!

make up

1. Silné obočie a mihalnice
Nevyhadzujte fľašu z použitej špirály. Umyte a primiešajte ¼ ricínový olej, ½ vitamínu E a ¼ aloe šťavy. Aplikujte túto zmes na obočie a mihalnice štetkou každú noc pred tým, než sa presuniete do postele. Aplikujte po dobu jedného mesiaca.

2. Anticelulitídny obal
Zmiešajte 2 polievkové lyžice zázvoru, 5 lyžíc kozmetickej hliny a 10 lyžíc teplej vody. Aplikujte túto zmes na problémové oblasti (brucho, boky, stehná, ruky) a zabaľte do potravinového filmu. Nechajte pôsobiť 1 hodinu, potom odstráňte film a použite teplú sprchu. Opakujte raz týždenne.

rtěnka

3. Matná manikúra
Premeniť lesklý lak na matný sa dá veľmi ľahko: držte nechty niekoľko minút nad parou – nad vriacou vodou, napríklad. Matné lakovanie bude vyzerať vynikajúco!  Ak sa Vám ale nechce babrať s horúcou parou použite jednoducho matné laky.

4. Mäkké päty
Ak chcete, aby vaše päty neboli hrubé, urobte si nočný kúpeľ: 2 šálky teplej vody, ½ šálky sódy a 1 šálka octu. Namočte nohy po dobu 15-20 minút, potom utierajte uterákom a ošetrujte ich výživným krémom.

5. Prsia
Ak chcete zachovať tvar prsníkov, pohrajte sa s vazelínou. Po 2 týždňoch uvidíte, že pokožka sa stala pružnejšou, zvlhčujúcou a krajšou.

6. Fixácia rúžu
Ak chcete, aby váš rúž nevybledol a nezanechával krúžok okolo pier, použite priehľadný fixátor na prášok. Pokryte pery utierkou, naneste prášok na vrch. Hotovo!

7. Objem rias
Ak nosíte umelé riasy, dajte na ne prášok skôr, ako si ich nafarbíte. To im dodá objem a hustotu.

barbie

8. Presný make-up
Pri aplikácii riasenky podržte lyžicu pod spodným viečkom.

9. Rýchle vyschnutie nechtov
Studená voda vám pomôže vysušiť lak na nechty. Je dôležité zabezpečiť, aby voda pokrývala len nechty, a nie dlaň alebo celú ruku.

Mohlo by se vám také líbit: