Pod pojmom masáž si väčšinou vybavíme niečo príjemné a to, čo nám dopraje zdravé uvoľnenie. A inak to nie je ani v prípade erotic massage Bratislava Tantra, kedy je však relax a uvoľnenie na trochu inom leveli. Táto na rozdiel od tej klasickej dokáže uvoľniť dlho zadržiavané emočné ako aj sexuálne bloky. Samozrejme pozornosť sa venuje aj telu a v prípade erotických nuru masáží takisto zmyselným dotykom v oblasti intímnych partií.

Masérka a zákazník

Základom je príjemné prostredie, ukľudňujca tantrická hudba v pozadí, špeciálny masážny gél a úplná nahota oboch zúčastnených.

Je dosť možné, že ak ste fanúšikom masáží, relaxačných služieb a pritom v danom odvetví služieb radi preferujete niečo originálne, čo sa vymyká nudným stereotypom, takúto techniku ste už skúsili na vlastnej koži. Alebo bola dôvodom túžba http://bandzone.cz/leisure/album/88376-eroticke-besnenie/84834-tuzba.html po senzuálnych dotykoch ženy v prípade, že zažívate osamelejšie obdobie a práve takáto „kúra“ by vám citeľne prospela. V neposlednom rade môže byť dôvodom dokonca prevencia pred erektilnou dysfunkciou alebo inými problémami v posteli.

Mladý pár vo vani, relax

A koho by vlastne mierne pikantná masáž s erotickým nádychom nepriťahovala, však? Minimálne teoreticky.

Je prospešnápre mužov, ženy a navštevujú (alebo praktizujú) ju aj páry. Vo svojej podstate je prirodzené, že človek má túžbu odbúrať svoje fyzické ako aj psychické napätie, vrátane toho sexuálneho. A áno, kvalitná nuru masáž častokrát končí vyvrcholením, ktoré je však pri konkrétnom type masáže očakávané a netradičným záverom by skôr bolo, ak by sa tento vzrušivý zážitok skončil bez neho.

Červená sviečka

Slovíčko nuru má japonský pôvod a značí pojem „klzký“. Pri tejto praktike sa preto používajú špeciálne nuru oleje, čo poskytnú požadované „kĺzanie“ pri masáži“ body to body“, teda tela na telo. V takomto prípade masérka nepoužíva len zmyselné dotyky, ale takisto svoje krásne nahé telo.

Mohlo by se vám také líbit: