Asi každému mužovi sa občas stalo, že v daný moment sa u neho nedostavila dostatočne silná erekcia, ktorá by viedla k okamžitému pohlavnému styku. Asi tretinu mužov však postihuje problém, u ktorých je takýto stav pravidelný a silná erekcia v ich prípade neprichádza takmer vôbec. To je pravdepodobne podnet k tomu, aby hľadali nejaké riešenie.

  • Mali by navštíviť odborného lekára. Ten nielenže dokáže určiť konkrétnu príčinu, ale takisto naordinovať vhodnú liečbu. V neposlednom rade môže zistiť, či náhodou nejde o jeden z faktorov vážnejšieho ochorenia.

lekári, doktor

Táto rada je síce vecná a nemala by chýbať v žiadnom texte, ktorý sa venuje erektilnej dysfunkcii, ale pravdepodobne očakávate ešte niečo viac. Návšteva lekára ešte nemusí znamenať, že by išlo o diagnózu, na základe ktorej by vám musel doporučiť tablety na lekársky predpis ako napríklad viagru. Možno vám naordinuje zmenu životného štýlu a životosprávy, čo samozrejme môže efektívne pomôcť a išlo by o ten ľahší prípad.

Áno, cesta k náprave môže viesť cez vyváženú stravu, pravidelný pohyb a zrieknutie sa niektorých škodlivých návykov. Voľne dostupná je takisto viagra pre mužov s prírodným zložením prospešným pre vašu celkovú kondíciu, vrátane zvýšenia libida a chuti na sex. Účinne odstráni únavu a účinky sa prejavia pomerne rýchlo.

muž, boxer

  • Teda nastaviť sa na zdravší životný štýl a vyváženú životosprávu, prípadne skúsiť prírodné výživové doplnky s prospešným účinkom na zvýšenie libida.

Faktorom „neúspechu v posteli“ však býva takisto dopad pravidelného stresu a príliš rýchleho životného tempa, kedy nemáte čas ukludniť sa, zrelaxovať či ešte k tomu myslieť na sex so svojou milovanou polovičkou. A viem, ľahšie sa to píše než realizuje, no vo svojom vlastnom záujme sa oplatí spomaliť a nájsť si čas na romantické chvíle a príjemný relax so svojou partnerkou.

Mohlo by se vám také líbit: