Čo raz častejšie sa hovorí o virtuálnej mene s vami Bitcoin. Táto mena sa čoraz častejšie stala hitom obchodníkov ale aj bežných ľudí. Aj bežný človek mohol do virtuálnej meni zainvestovať skutočné peniaze.

distribuce
 
·         Každý hovorí že investovanie do obytnej meny bola veľmi dobrá investícia. No v skutočnosti to môže byť veľké riziko. Ak si Pamätáte tak len nedávno Bitcoin neustále stúpal a jeho vyska sa dostala neviditeľnú hodnotu. No neskôr ako keby bublina praskla a Bitcoin začala rapídne klesať smerom nadol. Veľmi veľa ľudí prišlo o svoje zisky na svojom konte malý len malý objem peňazí z ktorým sa nedalo Už ďalej investovať . Nechcem nikoho Však platiť to je táto investícia môže mať aj záporné vlastnosti. Ako prvú spomeniem že ak investujete zlé môžete prísť o veľké sumy peňazí. Druhá taká vlastnosť je že po novom by sa mal a investovanie do Bitcoinu zdaňovať.
 
Pokiaľ ste si mysleli že Bitcoin sa nedá zdaniť tak ste na omyle. Pretože po novom by sa táto mena mala zdaňovať ale len v tom prípade ak by sa Bitcoin vymenil za tovar. Avšak to môžeme chápať aj tak že zdaňovať by sa malo aj investovanie do tejto meny . Na tento zákon Zatiaľ nie je stopercentný. Kedy sa jedná o anonymnú menu ľudia môžu len ťažko sledovať kto zdaňuje ak to zase nie. Mentálne Je to nastavené na systém jednoduché zdaňovania No časom môže byť táto mená zdanená úplne.

bitcon
 
·         Preto ak nestojíte do tejto meny Dobre si pozrite pravidlá ktoré platia na dani stránkach či weboch. Ak bude niekde uvedené že vyskladanie skutočných peňazí do Bitcoinu je zdanenie musíte odviesť dane  do nášho štátu. Pokiaľ to tak neurobíte môžem vás čakať sankcie až do niekoľko tisíc eur alebo odňatie slobody až na niekoľko rokov. Preto si máme dobre dávajte pozor tiene ktorej stránky a veľmi ukladáte a dobre sa Informujte či je na tejto stránke zamilovanie v našom štáte . 

Mohlo by se vám také líbit: