LED technológie a teda LED svietenie ovládli svet a to doslova. Sú pomerne vysoko úsporné, majú dlhú životnosť a sú ekologické voči životnému prostrediu. A práve to z nich robí najžiadanejšiu variantu svietenia. V našej ponuke nájdete LED žiarovky E27. Patria k najpoužívanejším typom LED žiaroviek vďaka ich závitu, ktorý svojimi parametrami ľahko nahradí obyčajnú žiarovku v každej objímke. Samozrejme, môžete si vyberať z troch základných farebných variantov ako sú:

studená biela

-neutrálna biela

-teplá biela

LED technológie

Nepodliehajte panike pokiaľ si prajete farebnú LED žiarovku, u nás nájdete aj tieto. Napríklad LED žiarovka E27 ledprodukt.sk GLOBE G45 3W v červenej farbe ale dostupné sú aj v modrej, žltej, zelenej a aj v bielej farbe.

Taktiež tu nájdete aj takzvané retro varianty ako napríklad LED žiarovka E27 4W RETRO FILAMENT vo farebnej variante teplá biela s pomerne dlhou životnosťou a to až do 35 000 hodín svietenia alebo LED žiarovka E27 8W RETRO FILAMENT taktiež vo farebnej variante teplá biela a životnosťou do 35 000 hodín.

V neposlednom rade si u nás viete zakúpiť taktiež žiarovky takzvané RGB-W žiarovky, ktoré predstavujú kombináciu teplej a studenej farby s RGB ( RED- zelená, GREEN- zelená, BLUE-modrá) alebo LED žiarovku v prevedení RGB plus DUAL WHITE, ktorá je kombináciou všetkých spomínaných farebných variantov a poskytuje krásne farebné spektrum pre Vaše svietenie. Je ovládaná diaľkovým ovládačom a je možné pri týchto žiarovkách nastaviť aj stmievateľnosť. Samozrejme, farebnú variantu odporúčame vyberať podľa umiestnenia LED žiarovky do priestoru, či už sa jedná o obývačku, detskú izbu, chodbu, herňu, pracovný priestor, kanceláriu, bar či kaviareň.

LED žiarovka

Dôležitá je aktivita vykonávaná v tej ktorej miestnosti a teda v danom priestore. Pri aktívnych činnostiach ako je napríklad pracovňa, či detská izba je vhodné používanie žiaroviek s jasným svetlom ako je to napríklad pri studenej bielej, naopak v priestoroch určených na relax a oddych je skôr vhodná farebná varianta teplá biela. No aby sa vyhovelo každému, je tu už spomínaná možnosť LED žiaroviek v kombinovaných farebných prevedenia. Výber je už na Vás a Vašich potrebách.

Mohlo by se vám také líbit: