Masáž je asi to najlepšie pre uvoľnenie svalstva a celkového relaxu. No nie je masáž ako masáž a preto Vám ponúkame tantrické masáže celého tela, ktoré Vám uvoľnia svalstvo, myšlienky a erotickú energiu. Váš život sa stane podstatne zmyselnejší ako doteraz.

Príďte vyskúšať tantra masáže do salóna TANTRA DIAMOND BRATISLAVA a vyskúšajte pre seba niečo nové. Erotická masáž Vás dokonale povzbudí, zrelaxuje a dodá Vám mnoho novej energie.

mantra masérka

Bohatá ponuka tantra programov určite osloví každého a preto je z čoho vyberať. Ak ste napríklad ešte tantra masáže neskúsili, máte možnosť vybrať si tantra masáž pre začiatočníka, ktorá je vhodná aj v prípade, že ste plachejšej či hanblivejšej povahy. Napríklad program Classic Tantra je vhodná pre miernejšie povahy, jedná sa o masáž pri ktorej Vás povedie tantra masérka a vy si tak máte čas uvedomiť svoju podstatu, upokojiť sa a len si užívať a prijímať energiu z krásneho tela masérky. Pre menej hanblivých je tu program Vzájomná Body Tantra, pri ktorej sa aktívne môžete zapojiť do vzájomnej tantra masáže spolu s masérkou, ktorá Vám ukáže ako sa dá pracovať s vlastným telom. Jedná sa o masáž priamo telo na telo a vy si tak môžete užívať jej nežné kĺzanie sa po Vašom tele. Jej ruky tiež neostanú bez dotýkania sa na tých správnych miestach. V ponuke nájdete omnoho viac programov, stačí si len vybrať.

krása tela

Tantra masérky sú školené v oblasti tantra a vedia ako správne postupovať pri každom programe tantra masáží.

Tantra masáže ponúkame aj pre páry, a teda sa tu jedná o párovú masáž pri ktorej spoznáte dokonale toho druhého. Partnerská tantra masáž je zameraná na prácu s Vašou sexuálnou energiou navzájom a Vy tak spoznáte čo Váš partner alebo partnerka preferuje ale aj čo ako prežíva. Sledovať svojho drahého pri tých najintímnejších chvíľach a byť tak blízko pri ňom je pre partnerský spoločný život veľmi prínosné. Na párových tantra masážach sa môžete za pomoci tantra masérov spolu zblížiť ešte viac ako doteraz a spoznať sa omnoho hlbšie.

Mohlo by se vám také líbit: