HOPIN
Táto aplikácia svojim zákazníkom umožňuje mať prehľad o MHD. Je možné vidieť zastávky, ktoré sú v blízkosti, čísla liniek, ktoré tadiaľ premávajú a rovnako si tu môžete naplánovať svoju trasu a presne si ju sledovať. Funguje vo viacerých mestách na Slovensku a zdarma môžete si ju stiahnuť do svojho telefónu. Inštalácia je jednoduchá a rýchla a ihneď si môžete sledovať spoje alebo objednať odvoz.

španělsko

Rovnako ako pri autobusoch, funguje aplikácia aj pri taxi. Zákazník si na mape môže pozrieť kde sa nachádzajú vozidlá a vybrať si to, ktoré mu najviac vyhovuje. Konkrétne vie aké auto ho odvezie, takže sa nemusí báť, že nebude vedieť, do ktorého nastúpiť. Táto aplikácia ponúka možnosť platiť v hotovosti vodičovi alebo kartou zadaním svojich údajov.

Ak by ste boli náročnejší zákazník, môžete si objednať aj luxusnejší automobil, prípadne ak potrebujete odvoz pre svojho obchodného partnera, toto je správna voľba pre vás.

TAXIFY
Ďalšou obľúbenou aplikáciou využívanou na Slovensku je Taxify. Funguje na podobom princípe ako Hopin. Zákazník musí mať stiahnutú aplikáciu, zadá miesto vyzdvihnutia a konečnú adresu. Aplikácia mu ukáže cenu prepravy a tak sa môže rozhodnúť či si taxi objedná alebo nie. Avšak je tu aj rozdiel, táto taxi služba funguje iba v dvoch mestách našej krajiny a to Bratislava a Košice a je možné platiť iba kartou.

taxi

EASY TAXI
Poslednou možnosťou, ktorú vám predstavíme je Easy taxi. Táto služba je poskytovaná v troch mestách v krajine a to Bratislava, Košice a Prešov. Na rozdiel od ostatných, si túto zákazník objednáva telefonicky cez dispečing, platí vodičovi v hotovosti po ukončení jazdy. A najväčším bonusom je fixná cena jazdy po meste, samozrejme v každom z týchto miest je cena rozdielna. Kým v Bratislave zaplatíte 5€ v Košiciach len 3€. Nezáleží na to či sa veziete kilometer alebo prejdete celé mesto.

Prajeme vám šťastnú cestu.

Mohlo by se vám také líbit: