Riešite interiér a záleží vám na každom detaile? Premýšľate aj nad vhodným uzatváraním a oddeľovaním jednotlivých miestností a priestorov?
Nech už sa jedná o priestory rozmerovo malé či veľké, sklenené posuvné dvere každý problém i predstavu vyriešia.

posuvné dveře

Hlavnou výhodou tohto riešenia je spôsob otvárania. Oceníte ho predovšetkým v malých bytoch, kde potrebujete šetriť každý kúsok miesta a miesto vytvoriť skôr pre zariadenie nábytkom. Takže otváranie otočné či výkyvné by vám miesto skôr zabralo, než ušetrilo.

Ďalej vám okrem miesta vznikne aj dostatok svetla, pretože priepustnosť skla je samozrejme vyššia, než je tomu u dreva či iných nepriesvitných materiálov.
Asi vás napadá v tomto prípade súkromie. Aj to budete mať zachované, pretože okrem priesvitného (číreho) prevedenia výplne si môžete vybrať pieskované, priamu grafiku alebo špeciálne fólie s rôznymi vzormi i farbami. Nemusíte mať potom obavy tento spôsob uzatvárania a otvárania zaviesť aj v kúpeľni alebo v spálni.

Spôsob otvárania nakoniec nie je len jeden, ale môžete si vybrať napríklad:

  • s posunutím krídla na stenu
  • priamo do stavebného puzdra
  • s posunutím na druhý presklený diel

skleněné dveře

Ďalej je výber smerovaný na diely jednokrídle alebo dvojkrídle.
Súčasťou sú aj prvky ako madlá určené pre komfortnejší spôsob manipulácie, ktoré sú obvykle v kovovom prevedení rovnako ako koľajnice. Ani uzamykací systém nie je v tomto prípade nemožný čo ocenia hlavne majitelia kancelárií a obchodných priestorov.
Dokonalý design a funkčnosť prinášajú do interiéru viacej svetla, optické zväčšenie a design, ktorý splňuje všetky kritéria moderných interiérov. Budete mať pocit, že môžete dýchať a nebudete mať pocity klaustrofóbie ako to býva pri príliš zahltených a uzatvorených miestnostiach s tmavými prvkami. Riešenie, ktoré splňuje aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Mohlo by se vám také líbit: