Výstrihy, nádherne opálené dekolty a sexy outfity. Aj vy ste si predstavili leto? Tak ste si predstavili správne. Ak ste si doteraz mysleli, že nie je podstatné aké náhrdelníky nosíte, tak ste boli na veľkom omyle. Správne zvoleným šperkov, v oblasti výstrihu, totiž dokážete svoje nádherné opálenie dokonale zvýrazniť.

Žena v tielku so striebornou retiazkou na krku

Minimalistické a dokonalé

Ak chcete nechať vyniknúť svoju opálenú pokožku, nemusíte na seba vždy vešať milión náhrdelníkov. Hnedá pokožka a striebro spolu dokonale ladia. Preto využite práve tento kov. Dámska strieborná retiazka na krk Gameon v kombinácii s jednoduchým tričkom na ramienka alebo rozopnutou košeľou, navyše vytvoria dokonalý kontrast.

Strieborné retiazky môžete nosiť aj k vyslovene elegantnému oblečeniu. Sú ideálnou voľbou na letné pracovné stretnutia a taktiež na večerné firemné večierky.

Striebro om nič nepokazíte ani pri vode, kde sa nádherne leskne a vynikne ešte viac. Môžete ho nosiť počas dňa a samozrejme i večer. Jednoducho dokonalé šperky.

Aj viac môže byť viac

Staré známe príslovie: „menej je niekedy viac“, jednoznačne platí. V niektorých prípadoch sa však nemusíte báť siahnuť i po výraznejších šperkoch. Snažte sa ale držať jedného pravidla. Ak chcete upútať pozornosť práve na váš náhrdelník, snažte sa aby bol naozaj výrazný. Nebojte sa ich na svojom krku skombinovať pokojne i viac.

Žena s výrazným strieborným náhrdelníkom

Druhým dôležitým pravidlom je i to, že výrazný šperk nekombinujte s inými dominantnými prvkami. Zabudnite na náramky, prstene, hodinky a náušnice, šatky či výrazné vzory a farby na vašom oblečení. Tu sa jednoducho opäť držte starého známeho – „menej je viac“.

Ak doma nemáte takto výrazný kúsok, tak si ho takpovediac vyrobte. Stačí použiť viacero menších náhrdelníkov a retiazok. Snažte sa ale držať jednej farby, respektíve materiálu. Striebro kombinujte so striebrom, zlato so zlatom, bižutériu s bižutériou a tak ďalej.

Mohlo by se vám také líbit: