WordPress
WordPress je klasický tvorca webových stránok, ktorý pokrýva viac ako 31 percent webových stránok. Umožňuje bezplatne stiahnuť a nainštalovať softvér WordPress na vlastný webový server a špecializuje sa na prispôsobenie a flexibilitu – používatelia môžu vkladať riadky kódu, vytvárať aplikácie na webových stránkach a umožňovať rôzne úrovne prístupu k administrátorom stránok, redaktorom a prispievateľom.

wordpress

WordPress má hlavnú výhodu v tom, že jeho zákaznícka podpora je rýchla. Máte k dispozícii veľké množstvo pluginov, z ktorých si môžete vybrať . Takisto môžete využiť dostupnú tému pre vaše webové stránky alebo si ju nakódovať od začiatku. Začiatočník môže začať experimentovať so základnými funkciami na WordPress.com zadarmo.

Shopify
Shopify je skvelou platformou, pokiaľ ide o predaj tovaru online. Väčšina tvorcov webových stránok má zabudované nástroje elektronického obchodovania, ale zákaznícky servis služby Shopify –(24 hodín denne, 7 dní v týždni) a spracovanie platieb, mu pomáhajú vyniknúť. Zákazníci môžu vytvárať a prispôsobovať svoje webové stránky prostredníctvom škály šablón Shopify.

Wix
Wix patrí medzi najlepší výber, pokiaľ ide o tvorenie webových stránok pre malé podniky. Ponúka takmer 600 možností šablón, z ktorých si môžete vybrať, ako aj zásuvné moduly pre Mapy Google, rezervovanie schôdzok a ďalšie. Ak ste si dizajnovo neistí, môžete  zvážiť skúšku Wix\’s Artificial Design Intelligence (ADI), ktorá pracuje na automatickom dizajne vašich webových stránok po odpovedi na niekoľko otázok.

programátor

Squarespace
Špecializujúca sa na jednoduchý a čistý dizajn pre kategórie ako umenie, dizajn, móda, krása, zdravie a ďalšie, ponúka spoločnosť Squarespace približne 70 šablónových možností a 24-hodinovú zákaznícku podporu – a neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa úložiska. Ponúka špeciálne navrhnuté nástroje elektronického obchodovania, ako sú neobmedzené katalógy produktov, nástroje na triedenie tovarov  a možnosť odosielať upomienky na e-mail svojím zákazníkom.

Mohlo by se vám také líbit: