Určite na tom je niečo pravdy, pretože mať upravené alebo naopak zanedbané ruky a nechty svedčí o tom, aký postoj máme sami k sebe a k svojmu životu. Samozrejme, nie každá žena má čas a priestor pravidelné navštíviť nechtový salón či štúdio, tak sa snažia o vlastnú úpravu doma, čo je v dnešnej dobe pomerne jednoduché. Trh je preplnený produktami starostlivosti o ruky a nechty, od rôznych krémov až po samotné laky, ktorých má každá žena doma určite niekoľko. Manikúrové sady sú bežnou súčasťou ženských kozmetických taštičiek a každá z nás má určite hromadu možností, ako sa o svoje nechty postarať. Dôležité je aby boli upravené a čisté, u žien je to až ba priam nevyhnutnosťou. Ak milujete farby, tak ste aj zberateľkou lakov rôznych farieb a ich odtieňov, aby ste ich mohli pravidelne obmieňať a Vaše nechty krásne hrajú vždy inak.

farebné nechty

Ak chcete mať nechty ako od profesionálov, teraz sa to dá aj inak. Skúste vymeniť klasické laky za farebné UV/LED gély, ktoré Vám v priebehu chvíle vyčarujú nechty ako zo štúdia. U nás na www.d-nail.sk nájdete široký výber farebných UV/LED gélov s jednoduchým použitím – úprava nechtov Vám tak zaberie minimum času a Vy sa môžete tešiť z krásnych a upravených nechtov. Dokonalé krytie, jednoduchá aplikácia a nádherná farba – upraviť si nechty s týmito farebnými gélmi je jedna radosť. Majte aj Vy top nechty puffy rovnako ako mnoho ďalších dám, ktoré si tieto gély zamilovali a nedajú na nich dopustiť.

tmavé nechty

Klasické laky sú fajn, no doba už o niečo pokročila a rovnako tak s ňou aj úprava nechtov, skúste to aj Vy inak – s nádhernými farbami gélov na nechty. Vaše ruky Vás reprezentujú, hovoria o Vás aká ste a akú starostlivosť venujete sebe a svojmu okoliu – odteraz to bude pre Vás hračka. Na našej stránke nájdete vysokokvalitné gély za nízke ceny, s ktorými si môžete dopriať profesionálny nechtový dizajn aj u seba doma bez toho, aby ste museli niekam chodiť.

Mohlo by se vám také líbit: