Rubriky
Služby

Liečivá masáž

Tantra Diamond Bratislava ponúka služby o akých sa Vám ani nesnívalo. Služby ktoré Vám pomôžu v dnešnej hektickej dobe odbúrať všetok nahromadený stres a napätie. Ponúkame čisto rýdzu rozkoš a uvoľnenie spojené so špeciálnou masážou celého tela. Nejedná sa o bežný sex. Neponúkame klasický pohlavný styk. Ponúkame niečo sféricky nadpozemské priam bohémske. Niečo čo Vás dokonale uvoľní a naladí na tú správnu vlnu. K dispozícii sú Vám krásne, špeciálne školené masérky, ktoré sa postarajú o Váš nepríjemný napätý stav ktorý pod ich rukami a nádherným telom razom zmizne a nahradí ho príjemné uvoľnenie a sexuálne dráždenie, ktoré Vás lahodne začne nabíjať sférickou energiou.

stiahnuť

Tantra massage sú zároveň určitým typom liečiteľstva, preto sa smelo nechajte unášať fantáziou a predstavivosťou pod rukami a krásnym telom našich nádherných masérok. Náš salón Vám poskytne dostatočný odpočinok a príjemnú atmosféru spojenú s krásnou hudbou a ženskou krásou. Na úvod Vás online vybraná masérka bude očakávať s ponukou ľahkého osvieženia v podobe čaju poprípade kávy, no nebude problém aj s ponukou vína alebo sektu. Stačí si len vybrať z našej ponuky tantra programov, ktoré ponúkajú okrem iného aj rôzne odmeny naviac a ako pravidelnému klientovi sa Vám radi odvďačíme doživotnou zľavou stáleho klienta. Náš salón sa Vám zaručuje 100 % hygienou a samozrejme v dnešnej neľahkej dobe Vás ubezpečujeme o maximálnej zdravotnej bezpečnosti a dodržaní všetkých pandemických opatrení vrátane dezinfekčných prípravkou a hygienických pomôcok.

stiahnuť (4)

Všetku tú nahromadenú starosť z dnešnej doby zanechajte ďaleko za sebou a príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu. Zverte sa našim školeným masérkam ktoré disponujú ako krásou tak aj umom v oblasti tantra masáží. Poskytnú Vám dokonalý relax spojený s osviežujúcou sprchou, ktorá zabezpečí 100 % hygienu. Na tú kladieme v našom salóne vysoký dôraz. Potom sa už stačí zveriť krásnej Vami vybranej masérke a tá sa už pomocou príjemnej hudby, vône a tantra pomôcok postará o Vaše pohodlie.