O JoomLeague
JoomLeague je software pre manažovanie ligových súťaží s integrovanou tipovacou súťažou pre Joomla!® 2.5.x

Vychádzajúc z LMO a lgmngr pre Mambo CMS bol tento komponent prispôsobený a rozšírený v aktívnej spolupráci s komunitou Joomla!
JoomLeague je ideálne rozšírenie pre správu klubovej stránky alebo ako doplnok vašej fanúšikovskej stránky. Flexibilný dizajn nelimituje JoomLeague na jediný druh športu, naopak, je univerzálny.

Tipovacia súťaž ponúka skvelú príležitosť pre oslovenie nových užívateľov. Plná integrácia s Joomla! umožňuje zapojenie existujúcich užívateľov bez nutnosti dodatočnej registrácie.

Aj keď JoomLeague už toho v súčasnosti ponúka veľa, v jeho vývoji sa samozrejme bude pokračovať. Avšak rýchlosť vývoja je prudko závislá na vašej účasti. To znamená, že ak viete akokoľvek prispieť k rozvoju tohto rozšírenia, mali by ste tak spraviť.

Viac informácií a fórum, kde môžete aktívne participovať, nájdete na oficiálnej stránke JoomLeague!

JoomLeague - Detaily
Preklady https://opentranslators.transifex.com/projects/p/joomleague/
Zdroj/sklad: http://gitorious.org/joomleague
Verzia: 2.93.239.9df0b25
Autor: Joomleague-Team
Webstránka: http://www.joomleague.at
Fórum podpory: http://forum.joomleague.at
Bugtracker: http://bugtracker.joomleague.at
Wiki: http://wiki.joomleague.at
Vývojári: JoomLeague-Team
Dizajn loga: Kasi, cg design (Carsten Grob)
Použité ikony: Jersey Icons (Hollandsevelden.nl), Silk / Flags Icons (Mark James), Panel images (Kasi)
Flash štatistiky: Open Flash Chart 2.x
PHPThumb phpthumb.gxdlabs.com

JoomLeague Licencia
JoomLeague Sports League Management for

Copyright (C) 2005-2014 JoomLeague

JoomLeague is not affiliated with or endorsed by the Joomla Project or Open Source Matters. It is not supported or warranted by the Joomla Project or Open Source Matters. The Joomla logo is used under a limited license granted by Open Source Matters the trademark holder in the United States and other countries.

This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.

Please note that the GPL states that any headers in files and Copyright notices as well as credits in headers, source files and output (screens, prints, etc.) can not be removed. You can extend them with your own credits, though...

This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

The "GNU General Public License" (GPL) is available at http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html.